Kadi Keskülla

Kadi alustas tantsimist 7-aastaselt, Laine Mägi tantsukoolis, kuid kaks aastat hiljem jätkas tantsimist Pärnu Waf Tantsukoolis, lausa järgmised 14 aastat. Waf’iga osales ka mitmetel võistlustel (Koolitants, EDO, IDO, Kuldne Karikas), kus koju mindi nii laureaatide kui nominendite tiitlitega.

2014. aastal alustas õpinguid Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemias tantsukunsti erialal ning seal õppides on osalenud mitmetes tantsulavastustes ja diplomietendustes. Õpingute jooksul on loonud koreograafiat nii teatrietendusele kui ka lõpuaktusele. 2016. aasta kevadel lõi kaasa Prantsusmaal Poitiersi tantsufestivalil “Festival à corps”. 2016. aasta suvel valiti ta tantsijaks Baltoscandali festivalil etendunud tantsulavastusse “Limewire* (v3.0), mille koreograafiks oli Andros Zins-Browne. Lisaks sellele on ta osa võtnud Ruslan Stepanovi, Laura Keili ning Sahsa Pepeljajevi workshoppidest.

Kadi jaoks on kõige olulisem, et õpilastel silmad säraksid. Kui midagi kirglikult ja südamega teha, siis on absoluutselt kõik võimalused avatud.

 

 

 

 

 

 

 

Videod