Aarup Maaroos

Mina alustasin 8 aastaselt treeninguid hoopis Akrobaatikaklubis Tirel, kus sain koreograafilise akrobaatikaga tantsulise maitse suhu. Põhikoolis tegelesin 3 aastat (3.-5. klass) rahvatantsuga. Peale filmi “Step Up Revolution” nägemist tekkis kindel soov hakata tegelema tänavatantsuga. Et seda soovi täita läksin ma 10 aastaselt Black and Brownie tantsukooli enda esimesse breakingu trenni. Järgnevatel aastatel õppisin päris mitmeid erinevaid stiile, nende hulgas popping, locking ja LA style.

Ma olen osalenud paljudel võistlustel, võitnud akrobaatika võistlustel poodiumikohti. Üksi olen veel saavutanud kohti freestyle võistlustel. Näiteks sügisel toimunud Kuldne Karikas: Spotlight Challenge 2022’el saavutasin 4. koha. LA style poisid esinduse grupiga oleme ennast tantsinud arvukatel võistlustel ja üritustel parimate hulka. Kõige märkimisväärsem saavutus oli 2022. aastal toimunud Kuldse Karika suvefestivalil võidetud Grand Prix.

Esiteks pean tantsus arenemise juures tähtsaks järjepidevust ja eneseotsingut. Alati on kasulik oma mugavustsoonist välja astumine, aga veelgi tähtsam on oma mugavustsooni laiendamine. Mõistlik on panna prioriteediks oma harjumustes meistriks saamine. Teiseks pean arengus oluliseks aja võtmist. Lõppude lõpuks on su elu maraton, mitte sprint. Kes tasa sõuab see kaugele jõuab!

Videod