Anett Leesment

Anett alustas tantsimist 6-aastaselt Pärnu Kunstide Majas (nüüd Pärnu Kunstide Kool), kust liikus edasi Janne Ristimetsa Tantsustuudiosse. Black and Brownie’s alustas aga 12-aastaselt Jackson Style’iga, kuid aastate jooksul on kätt proovinud erinevates stiilides – Contemporary, LA Style, kaaseagne tants, Show Dance ja nii edasi. 

Samuti on osalenud paljudel võistlustel (näiteks Koolitants, Kuldne Karikas, Best Show) gruppide, improvisatsiooni ja enda koreograafiaga nii grupiga kui soolona. 2022 Spotlight Challenge’il (Spring Special) sai kaela hõbemedali Hip Hop Soolo Noored II kategoorias ning pronksmedali sama võistluse Winter Special Contemporary Soolo Noored II kategoorias. Anett valiti Koolitantsu Kompanii 13. lendu, mille raames tegi KoKo koostööd Šotimaa rahvusliku noorte tantsukompaniiga – lisaks Koolitantsu Festivalil esinemisele, etendus KoKo ja šotlaste “triple bill” Edinburgh Festival Fringe’l kolmel väljamüüdud õhtul. Lisaks on loonud koreograafiaid Sütevaka tanstuvõistluse raames ning koju on tuldud heade kohtade, tunnustuste ja eripreemiatega ka võistlustelt üle Eesti. Gruppidega on koju tulnud nii poodiumikohtade kui eripreemiatega. . 

Anett peab tähtsaks pühendumist, enesearengut ja -teostust ning endast maksimumi andmist. Kirg, tahe, pingutus ja südamega asja juures olemine viib eesmärkideni!

Videod