Anett Leesment

Anett alustas tantsimist 6-aastaselt Pärnu Kunstide Majas (nüüd Pärnu Kunstide Kool), kust liikus edasi Janne Ristimetsa Tantsustuudiosse. Black and Brownie’s alustas aga 12-aastaselt Jackson Style’iga, kuid aastate jooksul on kätt proovinud erinevates stiilides – Contemporary, LA Style, kaaseagne tants, Show Dance ja nii edasi. 

Samuti on osalenud paljudel võistlustel (näiteks Koolitants, Kuldne Karikas, Best Show) gruppide, improvisatsiooni ja enda koreograafiaga nii grupiga kui soolona. 2021. aasta Sütevaka tantsuvõistluse Grand Prix võitnud tants jõudis kunstiliste juhtide eripreemiaga tantsufestivali Koolitants lõppkontserdile. 2022 Spotlight Challenge’il sai kaela hõbemedali Hip Hop Soolo Noored II kategoorias ning Kuldse Karika Contemporary Soolo Noored II kategoorias 4.-7. koha. Gruppidega on koju tulnud nii poodiumikohtade kui eripreemiatega. 

Anett peab tähtsaks pühendumist, enesearengut ja -teostust ning endast maksimumi andmist. Kirg, tahe, pingutus ja südamega asja juures olemine viib eesmärkideni!

Videod