Jackson Beat

Jackson Beat on nagu nimigi vihjab popikuningast Michael Jacksonist inspireeritud hoogne ja energiline tantsutrenn, kus kõlab 100% Jacksoni muusika ning õpitakse tema kõige tuntumaid liigutusi, sealhulgas moonwalk jmt.  

Jacksoni stiili iseloomustab kiire ning jõuline liikumine, muusika tunnetamine, koordinatsioon, kehaosade isoleerimine, emotsionaalsus, täpsus, fikseeritus, performatiivsus (esinemiseks ja publikule näitamiseks suunatud efektiivne liikumine). 

Jackson Beat’i tunnis tantse ja liikumisi õppides on esikohal nende taga näha Michael Jacksoni isiksust ja vaibi – seetõttu vaadatakse tunnis tihti videomaterjale, fotosid ning tutvutakse liigutuste ja laulude huvitavate tagamaadega. 

Tunni eesmärk ei ole kindlasti Jacksonit imiteerida, vaid olla lähedal tema kustumatule muusikale, liikumisele, isiksusele ja pärandile.  

Treener Katrin on MJ suur austaja ning peab tantsijana enda suurimaks inspiratsiooniks just teda. Jackson Beat’i tunnis nakatab ta ka teisi Jacksoni pisikuga ja usub, et just selline liikumine võib iga tantsuarmastaja jaoks avada täiesti uue maailma. See on tund, mis pakatab energiast ja pakub võimalust ennast tõeliselt tantsu kaudu välja elada! 

„I keep on dancing…and dancing…and dancing. Until there is only…The Dance.” –Michael Jackson

Jackson Beat trennidesse ootame tantsijaid vanuses 10+.

Treener: Katrin Kubber