Mark Hitrovski

Mark aka B-boy Mars DSF on Black and Brownie breakingu treener. Mars alustas breigiga aastal 2000, liitudes Pärnu esimese võistkonnaga CRB (CrossRiverBreakes). Ta on kaua tantsinud, õppinud ning hiljem ka õpetanud Laine Mägi Tantsukoolis, seejärel WAF Dance ja JJ-street stuudiotes (pärnu) treenerina.

2013 aastal liitus Tallinnas Submission crew’ga, mille peaesindaja on Marek Vetik.

2014 aastal tutvus Mars B-boy Jojo’ga RSC (RockSteadyCrew NY) ning sai OSC (Original Skillz World Wide Universal Zulunation Chapter 9 Estonia) liikmeks, mille peaesindaja Eestis on Vahur Agar.
Marsi tantsija teekon on olnud raske ja mitmete väljakutsetega, kuna informatsiooni breigi kohta oli vähe – palju pidi ise välja nuputama ja katsetama.

Tantsija juures hindab ta kõike: originaalsust, musikaalsust, tehnilisust, loovust ja omapära. Mars leiab, et üks tants või stiil on terviklik siis, kui selles on kasutatud erinevate tantsustiilide ja akrobaatiliste elementide kombinatsiooni just enda moodi.

Teiste saavutuste juures oli Mars viimati 2019 aasta ürituse Eesti Meistrivõistlused Tänavatantsudes Break Crew kategooria Võitja – 5 Elements Crew-ga.
Lisaks tantsule tegeleb ta samaagselt kunstiga – eelkõige tänavakunstiga ja õlimaaliga, aga ka teiste kunsti ja disaini vormidega.

Slogan: Peace, Love, Unity and Having Fun !!!