Karoliine Tarjus

Minu tantsutee alguseks võib lugeda täitsa lasteaia aegu, kus kõik pisikesed korra või kaks koos teiste põngerjatega mingisuguseid etteasteid loovad. Paljude jaoks selline loomeprotsess sinna aega jääbki, kuid minul sündis sealt välja kirg.
Algklassides osalesin koolikava põhiselt rahvatantsus, see hoidis mind tantsuga seotuna. Päris tantsukooli jõudsin ma 10-aastaselt, seda siis Laine Mägi Tantsukoolis. Seal olen kokku puutunud stiilidest klassika, contemporary, lyricali, karaktertantsu, loovtantsu ja natuke ka tänavatantsuga. Olin liige tantsutrupis All Starz, kellega esinesime korvpalli ja võrkpalli kodumängudel tantsutüdrukutena. Hilisemalt olen osalenud laagrites, kus olen saanud katsetada nii eesti kui ka välismaisete treenerite loominguid ning lisaks olin Koolitantsu Kompanii 11. lennu koosseisus ning meist valmis tantsufilm.
Olen osalenud erinevatel võistlustelt (näiteks Koolitants, Kuldne Karikas, Best Show) nii omaloomingu kui ka grupis kellegi teise loominguga võisteldes. 2022. aastal saavutasime Black and Brownie Lyrical Dance grupiga Kuldsel Karikal ühe tantsuga 5. ja teisega 6. koha.

Õpilastelt ootan ma pühendumust, koostöövalmidust ja katsetamisrõõmu, et jõuda üheskoos punktist A punkti B.

Videod