Jaakko Repola

Jaakko Repola on oma elu pühendanud kehaga töötamisele ja liikumisele, teinud peaaegu kõike, mida inimene oma kehaga üldse võib teha. Lapsepõlves võitis ta mitmeid tantsuvõistlusi, siis hakkas treenima enesekaitset taekwondos, siis harjutas kõik spordialad selgeks ja õppis kehalist kasvatust Soomes ülikoolis, aga kuna loominguline pool oli puudu siis läks ta õppima teatrit. Näitleja töös muidugi kõige rohkem huvitas füüsiline teater, tants ja trikid ,nii et ei olnud kellelegi suur üllatus, et Jaakko leidis ennast veel 25-aastaselt tsirkuse koolist.

Kuna füüsiline põhi oli Jaakkol juba nii tugev, siis arenes ta akrobaatikas kiiresti ja kolme aasta pärast oli Jaakko juba professionaalne tsirkuse artist ja akrobaat.

Õpetamine on Jaakkol olnud alati südame lähedane ja nüüdseks on Jaakko õpetanud erinevates tsirkuse, akrobaatika ja tantsukoolides nii Soomes
kui ka Eestis juba 7 aastat.
Eestis on Jaakko elanud juba üle viie aasta ja on koos oma elukaaslase Ireeniga õpetanud akrobaatikat lastele ja samal esinenud ümber Euroopa ja Eesti oma tsirkuse duo- Carousel Companyga.

Tunnis ootab Jaakko õpilastelt head keskendumist, julgust ja avatud meelt õppida uusi asju.

Videod